Tagastusõigus

Seoses sellega, et internetis ostetud kaubaga ei ole võimalik nii põhjalikult tutvuda, nagu seda saab Müüja esinduses, siis on eraisikulisel Kliendil (edaspidi Klient) õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul peale kauba kätte saamist. Kaub loetakse kätte saanuks saatelehe oleva kuupäeva järgi või pakiautomaadist paki kätte saamise päevast.

 

Klient on kohustatud maksma toote tagastamisega seonduvad postikulud.

 

Klient on kohustatud täitma tagastamisavalduse 14 päeva jooksul peale kauba kätte saamist ja saatma selle e-posti aadressile info@fotomax.ee . Müüja on kohustatud tagastama kauba eest makstud summa Kliendile avalduses märgitud kontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist ja Klient on kohustatud 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist tagastama kauba Müüjale.

 

Kaupa on võimalik tagastada kasutades kulleri teenust, pakiautomaadi teenust, Tallinnas käest kätte või kasutades postkontori teenust.

 

Kaupa saab tagastada ainult juhul, kui kaup on kasutamata ja originaal pakendis, mis on rikkumata ja esindusliku välimusega. Kui pakk on kahjustatud või toodet on kasutatud (pakki on avatud ja toodet kasutatud) on Müüjal õigus kompenseerida ainult osa summast või üldse mitte. Kaupa ei saa osaliselt tagastada, tagastatud kaup peab olema komplektne, see tähendab, et kõik kaasasolevad lisaseadmed peavad olema ka tagastatud.

 

Kui klient ei ole rahul Müüja otsusega kauba tagastamise osas on Kliendil õigus esitada avaldus vaidluse lahendamiseks tarbijavaidluste komisjoni.