Kasutamistingimused

Klient ehk ostu sooritaja on kohustatud läbi lugema ja nõustuma kõigi FOTOMAX.ee ehk Müüja veebilehel olevate kasjutajatingimustega. Kasutajatingimuste alla kuulub kogu informatsioon mille te leiate alt sealhulgas ka kõik lehed millele on viidatud tekstis.

Kuidas ma saan kauba kätte?

Kogu info paki transpordi kohta leiate siit.

Kuidas käib kauba eest maksmine?

Kogu info kauba eest tasumise kohta leiate siit.

Mis on 14 päevane tagastamisõigus?

Kogu info kauba tagastamise kohta leiate siit. Tagastusõigus ei kehti juriidilistele isikutele.

Garantii ja pretensioonid

FOTOMAX.ee veebipoes kehtib 2 aastane garantii ja pretensioonide esitamise aeg, kõik pretensioonid tuleb esitada info@fotomax.ee ja kirjas peab olema märgitud arve number ja kontaktandmed. Kui klient on ostetud kauba eest õigesti hoolt kandnud ja sellele vaatamata ilmneb ostetud kaubal defekt on Kliendil õigus esitada Müüjale pretensioon 2 aasta vältel peale ostu sooritamist, juhul kui on tegemist tootmisveaga. Pretensiooni esitamiseks peab Kliendil olema alles ostutšekk, leping või muu ostu tõendav dokument. Kui puudus on tingitud mitte tootmispraagist vaid Kliendi enda käe läbi, näiteks on kaup maha kukutatud, veekahjustusi saanud või on loomulikult kulunud, siis pretensioon ei ole Kliendi poolt õigustatud. Pretensioon tuleb esitada koheselt peale puuduse avastamist. Kaup tuleb tagastada oma originaal pakendis koos kõikide lisaseadmetega.

Vastutus

Vääramatu jõu all mõistetakse õigusteaduses mis tahes ettenägematut sündmust, mille toimumise aega ja viisi ei saa lepingu sõlminud pooled kontrollida ega ära hoida. Kui vääramatu jõud takistab üht või mõlemat lepingu pooltest oma lepingujärgseid kohustusi täitmast, ei ole nad selle eest vastutavad. See tähendab, et Müüja ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud vääramatu jõu tagajärjel.

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida FOTOMAX.ee kogub Kliendi sõlmitud lepingu  täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.
Andmete kogumine võib toimuda järgnevalt:
• kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel  meie veebisaidil
• veebisaidi kasutamisel Kliendi kasutajakonto infost või küpsiste (cookies) kaudu
• ostu või tellimuse sooritamisel e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete  talletamisel  (Müüja võib Kliendilt küsida osades veebipoe sektsioonides vabatahtliku isikuandmete sisestust. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja/või teisi andmeid, neid andmeid on Müüjal õigus edastada kolmandatele isikutele vaid juhul, kui on see on vajalik, et kaup Kliendile kätte toimetada)
• järelmaksutaotluse esitamisel.

Muude andmete kogumine

Võime koguda ka andmeid üldistatud Klienditegevuste kohta meie poodides ja veebisaidil. Neid andmeid kasutame veebipoe edasiarenguks.

Isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada Kliente FOTOMAX.ee tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei taha uudiskirja teateid saada, saab selle funktsiooni välja lülitada.

Andmete kaitse

FOTOMAX.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Kõik isikuandmed, mis FOTOMAX.ee veebilehel sisestatakse käsitletakse konfidentsiaalsusega. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Üldsätted

  • FOTOMAX.ee veebipoes on võimalik maksta ainult eurodes (lühend EUR, tähis €)
  • Klient ei tohi olla alaealine ehk isik, kes soovib osta kaupa Müüja veebilehelt peab olema vähemalt 18 aastat vana.
  • Kauba lehel olev pilt on näidis ja võib mõnevõrra päris kaubast erineda.
  • Kui kauba sisestamisel on tekkinud viga, näiteks hind on sisestatud valesti või muu sarnane sisestusviga on Müüjal õigus tellimus tühistada ja Kliendile raha tagastada.
  • Kõikide küsimustega seoses privaatsuspoliitikaga või kasutajatingimustega palume pöörduda info@fotomax.ee
  • FOTOMAX.ee’l on õigus muuta kasutajatingimusi